Головна » 2019 » November » 28 » Обласний музей запрошує на відзначення Дня домашніх тварин
Обласний музей запрошує на відзначення Дня домашніх тварин

Серед численних свят, якими переповнений наш календар є ті, які несуть відтінок доброти та теплоти. Серед них – Міжнародний день домашніх тварин, який святкують 30 листопада. Основне ж значення цього свята – нагадати людям, що «ми відповідаємо за тих, кого приручили», а тварини, які у нас вдома, потребують уваги та любові.

У цей день домашнім улюбленцям приділяють максимум уваги. В багатьох країнах світу влаштовують виставки, екологічні виховні години, мітинги в знак захисту тварин від жорстокого поводження.

Запрошуємо і ми 29 листопада о 12:00 на екологічну годину до Волинського краєзнавчого музею святкувати Міжнародний день домашніх тварин.

Буде проведено вікторину, прийдуть гості з КП „Ласка”, познайомитесь з цікавими історіями про домашніх тварин та зустрінетесь з музейним котом. Не забутьте взяти фотографії своїх домашніх улюбленців та підготувати розповіді про них.

Захід орієнтований на початкові класи.

Довідки за тел. 24-75-82

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 265 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0