Головна » 2019 » October » 1 » Обласний музей запрошує на відкриття виставки «Відлуння «великого ритму»
Обласний музей запрошує на відкриття виставки «Відлуння «великого ритму»

2 жовтня о 16.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація нового проекту, здійсненого спільно з Волинською обласною філармонією – виставки «Відлуння «великого ритму». На відкритті також відбудеться представлення музичних записів 1960-х – 1990-х років (пам’яті Василя Жданкіна) та показ фільму британського режисера (який також має виступити на презентації) Тоні Палмера.

Виставка створювалася із бажання відобразити музичний побут Волині 60-х–80-х років минулого століття, який знаходився під впливом рок-музики західних мегаполісів, мелодій і ритмів зарубіжної естради. Музичні інструменти, грамофони, радіоли, звукові підсилювачі, платівки, сценічний одяг… Також представлені фотодокументальні матеріали, про творчість київської школи авангарду 1960-х рр., піонерів волинського біг-біту, самодіяльного ансамблю «Лель», Ігоря Мірошниченка та його інструментального ансамблю «Спектр», Василя Зінкевича та «Світязя», Тріо Мареничів тощо.

Перебудовчі 1985–1991 роки показані крізь призму експонатів про діяльність інформаційно-музичної програми Волинського радіо «Студія 3», «Музичних діалогів над Бугом», першого західноукраїнського фестивалю музики молодої генерації «Рок-культура 88», першого Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Оберіг 89».

Отож, запрошуємо всіх поціновувачів музики та, ширше, української культури на виставку «Відлуння «великого ритму»!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 314 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3