Головна » 2017 » July » 24 » Обласний краєзнавчий музей презентує волинські писанки у Коломиї!
Обласний краєзнавчий музей презентує волинські писанки у Коломиї!

25 липня ц. р. о 15.00 у Музеї писанкового розпису (м. Коломия) відбудеться відкриття виставки «Волинські писанки».

226 писанок з фондів Волинського краєзнавчого музею презентують давнє народне мистецтвом волинського краю, а також творчі роботи, автори яких є учасниками обласного конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття». Це вже сучасні писанки, але створені з використанням давніх орнаментів та колориту волинського краю.

У Музеї писанкового розпису виставку представлятимуть завідувач відділу етнографії та народних промислів Волинського краєзнавчого музею Людмила Мірошниченко-Гусак та молодший науковий співробітник цього відділу Олена Бакликова.

На виставці демонструватимуться також ансамблі традиційного жіночого святкового вбрання першої половини ХХ ст., вишивані полотняні рушники та етнографічні світлини.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 564 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4