Головна » 2019 » May » 15 » «Ніч музеїв» у Художньому музеї в Луцьку 18 травня чекає на Вас!
«Ніч музеїв» у Художньому музеї в Луцьку 18 травня чекає на Вас!

У Міжнародний день музеїв, 18 травня, Художній музей у Луцьку (відділ Волинського краєзнавчого музею) презентує Міжнародну культурно-мистецьку акцію «Ніч музеїв». Одинадцята травнева «Ніч» стартуватиме пізньої вечірньої пори о 20.00 годині.

Її тема: «Музей як простір взаємодії традицій минувшини і сьогодення». Ключове гасло: «Heart+Mind» («Серце+Розум»). Ця метафора про почуття і знання, що дарує глядачеві музей, стане об’єднавчою ідеєю всієї програми дійства. Вона відображає всю суть діяльності художнього музею як культурно-мистецької та наукової установи, і, водночас, розкриває глибинний зміст поняття «ТВОРЧІСТЬ».

В програмі дійства:

• Інсталяція-перформанс «Heart+Mind» (куратор: Кость Борисюк).
  • Презентація виставки творів українського мистецтва другої половини ХХ століття із «Золотого фонду» Волинського краєзнавчого музею.
  • Спільний огляд із використанням сучасних засобів освітлення головного музейного шедевру Хусепе де Рібери «Святий Ієроним» (1644 р.) й авторським коментарем Зої Навроцької.
  • Родзинка свята: концерт квартету «Tenors BEl’CANTO» (м. Львів). У цю святкову ніч він стане особливим благодатним нектаром для кожного небайдужого серця.
  • Урочиста академія. Привітання працівників музею із професійним святом.

Оргкомітет

Категорія: Художній музей | Переглядів: 408 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0