Головна » 2019 » January » 17 » Навчаємось в музеї!
Навчаємось в музеї!

16 січня у Волинському краєзнавчому музеї в рамках проекту «НАВЧАЄМОСЬ В МУЗЕЇ» для учителів історії, слухачів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, закоханих в історію краю лучан, відбулася публічна лекція «Луцький з’їзд 1429 року: джерела та інтерпретації» з презентацією оригінальних джерел з колекції Волинського краєзнавчого музею Олени Бірюліної, провідного наукового співробітника, завідувача Музею історії Луцького братства.

Крім того, для учителів була проведена тематична екскурсія «Давня історія Волині мовою музейних артефактів» Григорія Охріменка, кандидата історичних наук, провідного наукового співробітника музею.

Гості мали можливість оглянути постійні та тимчасові експозиції музею, зробити селфі, поспілкуватися із музейними фахівцями.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 412 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.3/3