Головна » 2017 » August » 14 » «Народна скарбниця»: Музей бджільництва Волинського краю (ВІДЕО)
«Народна скарбниця»: Музей бджільництва Волинського краю (ВІДЕО)

Волинське телебачення у програмі «Народна скарбниця» розповіло про Музей бджільництва Волинського краю.

Ще донедавна вони й гадки не мали, що зуміють так вправно спілкуватися з бджолами…, а тепер сміливо підходять до вуликів, пильнують за настроями у бджолиних сім’ях. Оглядаючи рамки, знаходять королеву. Коли бджолина матка продуктивна, належно справляється з обов’язками – процес протікає органічно. Діти помічають її маркером. Роблять це швидко, як навчили їх у гуртку юних бджолярів Музею бджільництва Волинського краю.

Відео Волинської РДНСТРКУ :

Категорія: Музей етнографії Волині та Полісся при Волинському національному університеті | Переглядів: 683 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1