Головна » 2020 » August » 27 » Музей братства запрошує пройтися (не)цікавим Луцьком!
Музей братства запрошує пройтися (не)цікавим Луцьком!

Музей історії Луцького братства 29 серпня ласкаво запрошує лучан і гостей на оригінальну пішохідну екскурсію… (не)цікавим Луцьком, – тією його історичною частиною, яку не часто відвідують туристи.

Під час екскурсії ви дізнаєтесь:

• Коли і за яких умов Луцьк став поліетнічним містом;
  • Які етнічні спільноти отримали привілеї на компактне проживання в місті;
  • Чому луцькі вірмени і караїми стали сусідами, і чи існувала в Луцьку «Татарська» вулиця;
  • В яких двох храмах молились перші луцькі католики.

Отже, маршрут екскурсії проляже західним побережжям «острівного» середньовічного Луцька, – територією, де формувались етнічні міські квартали.

Впродовж години оглянемо Латинський квартал, обійдемо Вірменську юридику, пройдемось історичною Караїмською вулицею.

Впродовж екскурсії навідаємось і до старого русла Стиру, реконструюємо місця ком’яжного Перевозу, війтівської лазні та міської воскобійні. Остання, до речі, розташовувалась впритул до сучасної луцької туристичної родзинки.

Якщо вам сподобалась наша ідея, приходьте з добрим настроєм і необхідними на час карантину засобами індивідуального захисту.

Місце збору екскурсантів: Музей історії Луцького братства, вул. Йова Кондзелевича, 5.
Початок екскурсії: 17:00.
Вартість: за ціною вхідного квитка до музею – 20 грн. для дорослих, 10 грн. для дітей і пенсіонерів; безкоштовно для пільгових категорій населення.
Контактний телефон: 72-33-71.

Джерело: Музей історії Луцького братства, відділ Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 234 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1