Головна » 2020 » February » 14 » Мольберт художника Миколи Букатевича передано до фондів Володимир-Волинського музею

13 лютого викладач Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Кримського Олексій Володимирович Кумецький передав до фондів Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького мольберт свого колеги художника Миколи Букатевича, з яким працював у педучилищі протягом багатьох років.

Художник Микола Букатевич (1907–1985) жив у Володимирі-Волинському, малював портрети людей праці – колгоспників, шахтарів, ланкових, доярок, землеробів, адже саме їх руками створювалися матеріальні блага в Україні, також він створив портрети відомих воєначальників радянського періоду, чудові пейзажі Волині і України.

Цей мольберт вдало доповнить колекцію музею, адже у фондах установи зберігається багато робіт художника Миколи Букатевича. Відтепер шанувальники митця зможуть побачити і мольберт, на якому вони створювалися.

Доброму другу музею Олексію Кумецькому висловлюємо щиру подяку.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 318 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0