Головна » 2017 » July » 19 » Міжнародний волонтерський табір діятиме у музеї-скансені
Міжнародний волонтерський табір діятиме у музеї-скансені

У Музеї сільського господарства Волині-скансені у Рокинях біля Луцька з 30 липня до 12 серпня 2017 року буде діяти міжнародний молодіжний волонтерський табір. Ініціатором та організатором проведення цього заходу стало МГО „Волинське братство” у співробітництві з ВАМС „Альтернатива-В”.

Міжнародний молодіжний волонтерський табір має на меті підвищення обізнаності українських та іноземних учасників у сфері культурної спадщини Волині та її популяризацію у своїх країнах.

Під часпроведення табору планується виконати роботи з благоустрою території Музею. Передбачається також проведення майстер класів, в яких відображається історія та культура Волині, оглядових екскурсій та проведення прес-конференції для мас-медіа.

Для участі в цьому проекті отримані заявки від 13 волонтерів з України, Туреччини, Німеччини, В'єтнаму, Франції, Чехії, Сербії та Японії.

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 609 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0