Головна » 2019 » October » 26 » Містичне театралізоване дійство «Музейні розповіді про…»
Містичне театралізоване дійство «Музейні розповіді про…»

Хочете дізнатись про містичних істот Полісся та Волині? Зустрітися з відьмами та навіть із самим нечистим? Завжди було цікаво побачити русалок та лісовиків?

У ВАС Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ!

Волинський краєзнавчий музей запрошує 31 жовтня на містичне театралізоване дійство «Музейні розповіді про...», що буде проходити в експозиції. Про це йдеться на сторінці музею у Facebook.

Ми, спільно зі творчою студією Наталії Журавльової та Дмитром Безвербним, підготували для вас багато цікавих оповідок про надприродні сили.

Тільки уявіть: за вікном ніч, в музеї темно, лише мерехтить світло від каганців, ви ходите залами експозиції, де вас оточують містичні істоти.

Де: Волинський краєзнавчий музей (Шопена, 20).
Коли: 31 жовтня.

Дійство буде відбуватись о 19:00 та 20:00, тому обирайте зручний для вас час, беріть з собою друзів та ОБОВ’ЯЗКОВО реєструйтеся:

Або телефонуй для запису: 099 432 61 89.

І ЩОБ РУСАЛКИ ВАС НЕ ЗАБРАЛИ
страховка 20 грн. за вхід

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 332 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1