Головна » 2019 » January » 5 » Майстер-клас з виготовлення різдвяної зірки відбувся в Іваничівському музеї
Майстер-клас з виготовлення різдвяної зірки відбувся в Іваничівському музеї

Вже стало доброю традицією кожного року проводити в Іваничівському історичному музеї новорічно-різдвяні майстер-класи для відвідувачів спільно з працівниками будинку дитячої та юнацької творчості. Тому, цей рік не став виключенням. 3 січня, напередодні Світлого Різдва Христового, в музеї для дітей та дорослих був проведений майстер-клас з виготовлення різдвяної зірки «І прийдуть до тебе три празники в гості», на якому були присутні: в.о. начальника відділу освіти та молоді Іваничівської РДА Кеба Жанна Василівна, директор КЗ «Іваничівський БДЮТ» Дячук Лариса Леонідівна і керівники гуртків закладу, та працівники музею.

Спільними зусиллями дорослі разом з дітками виготовили один з головних атрибутів Різдва – Різдвяну зірку. В ході процесу виготовлення, для дітей була проведена народознавча година, на якій Лариса Куль та Лілія Копанська розповіли присутнім про традиції святкування Різдва.

Джерело: КЗ «Іваничівський історичний музей»

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 486 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.5/2