Головна » 2019 » October » 23 » Луцькі дошкільнята в обласному музеї пізнавали українські традиції
Луцькі дошкільнята в обласному музеї пізнавали українські традиції

Малюки старших груп дошкільного освітнього закладу №25 «Малятко» Луцька побували на виставці рушників, представленої з багатої фондової колекції Волинського краєзнавчого музею. Про це пише газета «Волинь-нова».

Маленькі відвідувачі побачили різноманіття узорів та дізналися їх значення у родинній обрядовості, під час календарних свят та у побуті волинян. Дошкільнята мали можливість зазирнути у скриню з приданим, порівняти святкові , козацькі, вишукані весільні рушники та скромні невеликі рушники, йдеться на сторінці дошкільного закладу у фейсбуці. Окрім рушників, на виставці було представлено предмети ужиткового пробуту.

Завдяки екскурсії у малечі формували уявлення про символи рідного краю, виховували повагу до духовних цінностей українського народу.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 336 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0