Головна » 2019 » October » 7 » «Луцька homoвізія» в музеї
«Луцька homoвізія» в музеї

8 жовтня о 13.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги «Луцька homoвізія», авторкою якої є професорка кафедри інформаційної діяльності та туризму Луцького інституту розвитку людини університету «Україна», доктор філологічних наук Зінаїда Пахолок.

У виданні подано науково-популярні статті, надруковані в українській періодиці упродовж тридцяти років і присвячені особистостям, як відомі або маловідомі широкому загалу, але всі вони пов'язані з Луцьком.

Книга З. О. Пахолок підказала тему виставки, адже матеріали багатьох героїв книги зберігаються у фондах Волинського краєзнавчого музею і переважна більшість з них експонується вперше. Це персональні комплекси Феодосія Мандзюка і Олени Огнєвої, Миколи Кумановського і Вальдемара П'ясецького, та й, власне самої Зінаїди Пахолок. Ті ж матеріали, які зрідка експонувалися на виставках, до постійної музейної експозиції не входять.

Перших відвідувачів виставки чекають подарунки від одного з «експонентів».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 334 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0