Головна » 2020 » January » 10 » Любомльський музей має хороших друзів!
Любомльський музей має хороших друзів!

Початок 2020 року приніс Любомльському краєзнавчому музею нове поповнення фондової колекції. В рамках акції «Стань другом музею» один із меценатів (прізвище та ім'я за його ж бажанням не називаємо) придбав для музею ось таку печатку.

Доктор історичних наук, відомий фахівець у галузі сфрагістики Андрій Гречило датує її другою половиною XVIII – початком ХІХ ст. На печатці зображено герб Задора (Płomień, Płomienie) – родовий герб польських, українських, литовських та білоруських шляхтичів. Всього гербом користувались 163 роди.

Знайдена печатка на Любомльщині. Хоча це ще не факт, що вона належить комусь із місцевих землевласників. Могла бути й загублена.

Поруч з цим, акція продовжується! Її метою є не тільки поповнення музейних фондів та збереження окремих пам’яток нашої минувшини, але й запобігання вивезенню подібних артефактів за кордон!

БЕРЕЖІМО СВОЄ РАЗОМ!

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 323 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4