Головна » 2020 » August » 3 » Запрошує Лесина вітальня у Луцьку
Запрошує Лесина вітальня у Луцьку

У цьому будинку, в якому в Луцьку у 1890–1891 роках мешкала родина Косачів, можна уявити собі повсякденний побут великої родини, що залишила неабиякий слід в житті України.

На стінах висять фотографії Луцька, яким його пам’ятала поетеса. В кімнатах старі меблі, якими вона могла користуватися, столітнє піаніно, на одному столі – порцеляновий посуд тієї доби, на іншому – стара гасова лампа, чорнильна ручка, майстерно виконані копії Лесиних автографів, на полицях – книжки, які любила читати. Стіни обклеєні шпалерами, схожими на ті, що були в косачівській квартирі.

Визирнувши з вікна вітальні ви відчуєте себе на місці уславленої поетеси, оскільки побачите головний фасад кафедрального костелу, яким його бачила Леся, і в якому вона дуже любила слухати органну музику.

Джерело: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Музей „Лесина вітальня”, м. Луцьк | Переглядів: 239 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0