Головна » 2020 » July » 22 » Ковельський музей відкрився і запрошує!
Ковельський музей відкрився і запрошує!

Після 4-х місяців карантину Ковельський історичний музей та його виставковий зал – галерея мистецтв, знову відкриті для відвідувачів.

Біля міського музею з'явився новий рекламний щит. Прочитавши текст, не проігноруйте ним. Музей запрошує «пройтись» по експозиції та познайомитися з цікавими експонатами, які складають загальну картину історії Ковеля. Тут ви можете провести час з дітьми, чи друзями, відпочити в тиші музею, «піднятись над повсякденністю», побачити нові колекції та виставки.

З метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19 при вході до музею та галереї не забутьте одягнути захисну маску або респіратор. Кількість відвідувачів, які можуть одночасно знаходитись в установах обмежена (не більше 3-х осіб в одному приміщенні).

Ласкаво просимо
до Ковельського історичного музею
та галереї мистецтв!

Ковельський історичний музей