Головна » 2019 » July » 3 » Конституцію знай та поважай
Конституцію знай та поважай

Нещодавно, до Дня Конституції України, у Торчинському народному історичному музеї була проведена інтелектуально-пізнавальна гра.

Діти з захопленням відповідали на запитання, які стосувалися змісту Основного Закону нашої держави. Також завдяки своїй кмітливості визначали співвідношення основних ознак до того чи іншого права, які гарантуються кожному громадянину України.

Під час виконання завдання, пов’язаного з символікою нашої країни, учасникам команд була надана можливість створити ескіз державного прапора, пояснити поєднання кольорів та зображень на ньому. Державний Герб вони відтворювали за допомогою пазлів, які заздалегідь були підготовлені організаторами гри. Також конкурсанти перевірили свої знання тексту Національного Гімну.

На завершальному етапі заходу діти розгадуючи тематичний кросворд під назвою «Конституція».

Ось так змістовно та цікаво пройшло декілька годин часу для учнів школи с.Усичі та працівників музею.

Джерело: Торчинський народний історичний музей ім. Г. О. Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 341 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0