Головна » 2019 » January » 3 » Художній музей запрошує до співпраці навчальні заклади Луцька
Художній музей запрошує до співпраці навчальні заклади Луцька

У 2019 році Художній музей планує активізувати співпрацю із освітніми закладами Луцька. До реалізації спільних проектів запрошуються викладачі та студенство вузів, педагоги та учні середніх шкіл, коледжів. Тематичні екскурсії, лекції, культурно-мистецькі акції, відкриті уроки історії, образотворчого мистецтва, а також практикуми та майстер-класи… це лише короткий перелік можливих заходів, у яких кожен зможе взяти участь. Так, 10 січня 2019 року відбудеться перша із запланованих подій. Для обговорення актуальної сьогодні теми «Роль історичних знань у формуванні світогляду сучасної молодої людини» у музеї зберуться викладачі циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Луцького базового медичного коледжу. До осмислення цієї теми можуть долучитися педагоги інших учбових закладів – варто лише подати заявку і узгодити умови проведення акції із організаторами.

Початок події об 11.00 годині.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 467 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1