Головна » 2021 » July » 15 » Кафедра музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності ВНУ імені Лесі Українки запрошує на навчання!

Кафедра музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки запрошує на навчання за освітньою-професійною програмою «Музейний менеджмент, культурний туризм» майбутніх фахівців з музейного менеджменту і культурного туризму, екскурсоводів, організаторів подорожей (екскурсій):

Крім того, пропонують вступити у магістратуру за освітньою-професійними програмами «Музейництво, пам’яткознавство, культурний туризм» та «Інформаційна аналітика та адміністрування систем управління»:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 322 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0