Головна » 2019 » October » 27 » Який волинський музей 2018 року заробив найбільше?
Який волинський музей 2018 року заробив найбільше?

Про це повідомила газета «Волинь-нова»:

Минулого року волинські музейні заклади надали платних послуг на 655 тисяч гривень. Про це йдеться у порівняльно-довідковому матеріалі «Комунальні та громадські музеї Волинської області у 2018 році», підготовленому науковими працівниками відділу науково-освітньої та методичної роботи Волинського краєзнавчого музею Олександром Вернидубовим та Тамарою Андрейчук.

Найбільше платних послуг надав Колодяженський літературно-меморіальний музей імені Лесі Українки (відділ Волинського краєзнавчого музею) – на 178 тисяч гривень (на 2 тисячі менше, ніж у 2017 році).

За ним розташувався Рокинівський музей історії сільського господарства Волині. Цей заклад за 2018 рік зробив різкий стрибок у наданні платних послуг. Якщо у 2017 році музей заробив 67,6 тисячі гривень, то у 2018-му більш, аніж удвічі більше – 150 тисяч. Третє місце утримує Волинський краєзнавчий музей (без відокремлених підрозділів) – 118 тисяч гривень. До речі, ця установа також різко збільшила надходження — з майже 70 тисяч до 118.

Музей волинської ікони (підрозділ ВКМ) надав послуг на 93 тисячі гривень, а Художній (також підрозділ ВКМ) — на 55 тисяч.

Решта музейних установ надали послуг кожен на суму менше 12 тисяч гривень. Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей, Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей та Лобненський музей партизанської слави де вхід вільний, не заробили жодної гривні.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 343 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0