Головна » 2020 » July » 28 » Історія без купюр: Володимир Великий
Історія без купюр: Володимир Великий

Однією з найдревніших пам’яток доленосного хрещення Русі князем Володимиром є Свято-Успенський Святогорський Зимненський Ставропігійний монастир на Волині. Разом із київською Десятинною церквою, іншими святинями першохристиянського періоду нашої держави він є свідком славних діянь і подвигів рівноапастольного князя. Волинь пов’язана з Володимиром Великим найтіснішим чином. Донині тут живуть про нього легенди, які передаються з покоління в покоління.

З нагоди свята Володимира Великого пропонуємо до перегляду телепередачу Волинського телебачення з циклу «Історія без купюр», підготовлену за участі завідувачки Музею історії Луцького братства Олени Бірюліної у 2015 році:

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 437 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1