Головна » 2020 » August » 2 » ІІ Етнофестиваль «На гостини до Лесі» (ВІДЕО)
ІІ Етнофестиваль «На гостини до Лесі» (ВІДЕО)

За участі науковців Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки та Музею «Лісової пісні» в урочищі Нечимне відбувся ІІ Етнофестиваль «На гостини до Лесі», однак через карантин – віртуальний. Організатором його стала Колодяжненська сільська рада:

Геніальній Лесі Українці, її безсмертному шедевру – драмі-феєрії «Лісова пісня» із великою вдячністю, шаною і любов’ю приурочуємо ІІ Етнофестиваль «На гостини до Лесі». У ньому взяли участь колективи з різних куточків Волині, Рівненщини, які збирають та відтворюють обряди і пісні Волинського Полісся, та поціновувачі творчості поетеси з Білорусі, відомі літератори та культурно-мистецькі діячі нашого краю. Кожен з них – чи то в пісні, чи то в слові – славили величну та улюблену письменницю нашого народу, окрасу і гордість нашої нації, феноменальну жінку у світовій літературі – Лесю Українку.

Пропонуємо для перегляду:

Джерело: Колодяжненська ОТГ

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 244 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1