Головна » 2020 » July » 8 » Є ще на Волині благодійники! Музей Братства отримав дарунок
Є ще на Волині благодійники! Музей Братства отримав дарунок

Нещодавно Музей історії Луцького братства отримав вкрай потрібний подарунок.

Високо цінуючи всю роботу, яка проводиться Музеєм історії Луцького братства, та знаючи про те, що в закладі понад рік немає принтера, 4 липня Віктор Грисюк — член ініціативної групи «Новий подих Старого міста», голова ГО «Принцип», ротарієць, співвласник джазового клубу «Цитра», подарував музею принтер.

Сердечно дякую особисто Віктору Грисюку за дарунок для Музею історії Луцького братства. А також подяка Наталочці Гуркіній, бо гарну справу робить Ваша небайдужість до потреб та проблем і людей, і міста в цілому!

Олена Бірюліна,
завідувачка Музею історії Луцького братства,
відділу Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 294 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1