Головна » 2015 » July » 20 » Дорогами історії, дорогами культури з Художнім музеєм у Луцьку
Дорогами історії, дорогами культури з Художнім музеєм у Луцьку

З 22 липня Художній музей у Луцьку – відділ Волинського краєзнавчого музею, спільно з Фондом Ігоря Палиці «Новий Луцьк» розпочне культурно-мистецьку акцію «Творчі діалоги на виставці «Малярство художників Луцька XX-XXI ст. із колекції ВКМ» в межах проекту «Новий Луцьк – дорогами історії, дорогами культури».

Мета:

– Познайомити учасників із мистецькими скарбами Художнього музею м. Луцька;

– долучити молодь до формату інтелектуального дозвілля;

– навчити бачити і розуміти мистецькі здобутки художників минувшини та сьогодення;

– розповісти про творчість художників Луцька;

– спонукати до перших власних творчих спроб та інтелектуальних висновків.

Засоби:

– Огляд експозиції Художнього музею м. Луцька;

– знайомство із стилями, жанрами та виражальними засобами художників давнини та наших сучасників;

– огляд виставки «Малярство Луцька другої половини ХХ – початку ХХІ століття». Розповідь творчих біографій художників;

– майстер-клас під керівництвом музейних працівників по створенню творчої інтерпретації одного із полотен виставки «Малярство Луцька другої половини ХХ – початку ХХІ століття».

Результат:

– Розширення горизонтів інтелектуального потенціалу учасників;

– засвоєння інформації про Художній музей та його експонати;

– вміння розуміти живопис, графіку та скульптуру;

– знання імен та творчих доробків художників Луцька другої половини ХХ – початку ХХІ століття.

Після закінчення циклу занять малюнки, що створені під час майстер-класів будуть об’єднані у тимчасову виставку. На презентації виставки кращі 5 творів отримають нагороди від фонду «Новий Луцьк». На честь закінчення проекту «Творчі діалоги на виставці «Малярство художників Луцька XX-XXI ст.» всі учасники акції візьмуть участь у флеш-мобі «Я люблю Луцьк, я люблю мистецтво».

На завершення акції на учасників чекає цікавий сюрприз.

Куратори проекту:

Навроцька Зоя Михайлівна, завідувач Художнього музею м. Луцька;

Констанкевич Ірина Мирославівна, заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»;

Галан Ліна Вікторівна, директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Учасники проекту:

Дмитро Зінько, старший науковий співробітник Художнього музею м. Луцька;

Оксана Силюк, науковий співробітник Художнього музею м. Луцька;

Ольга Щерба, дизайнер Художнього музею м. Луцька;

Віктор Чухрай, фотохудожник м. Луцька.

Час зустрічі: липень 2015 року

Місце зустрічі: Художній музей м. Луцька – відділ ВКМ, м. Луцьк, вул. Кафедральна 1-А, (Замок Любарта).

Оргкомітет

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 995 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2