Головна » 2019 » May » 30 » „Донбас: переPROчитання образу”: виставка в Ківерцях розвінчує пропаганду РФ
„Донбас: переPROчитання образу”: виставка в Ківерцях розвінчує пропаганду РФ

Ківерцівський краєзнавчий музей запрошує 29–31 травня переглянути виставку Українського інституту національної пам’яті „Донбас: переPROчитання образу”.

Сьогодні на Сході України в умовах неоголошеної війни, яка триває більше п’яти років, російська пропаганда „ліпить” образ Донбасу як „особливого” регіону, який завжди був переважно радянським і ніколи – українським.

Інформаційно-просвітницька, контрпропагандистська виставка, підготовлена Українським інститутом національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України, містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області, спростовує образ Донбасу як Дике Поле та найбільш зрадянізований регіон України.

Відвідувачів виставка зацікавлює ще й тим, що вона поєднана з матеріалами музейної експозиції про ківерцівський рахунок у російсько-українській війні.

За кілька днів „Донбас” „переPROчитали” сотні ківерчан і гостей міста.

Степан Войчик,
в. о. директора Ківерцівського краєзнавчого музею

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 382 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2