Головна » 2020 » August » 3 » До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро та відвідувачів музеїв Луцька!

У зв’язку з тим, що державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила Луцьк, як «червону зону» з поширення коронавірусу, Волинський краєзнавчий музей та його відділи у місті Луцьку (Музей волинської ікони, Художній музей, Музей історії Луцького братства) не працюють для відвідувачів з 3 по 7 серпня включно.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 313 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0