Головна » 2019 » October » 5 » До Дня захисту тварин
До Дня захисту тварин

Учора, 4 жовтня, з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин у Луцькому міському зоопарку для студентів 1, 3 курсів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету за участі музейників відбувся екологічний захід під назвою «Ви нам потрібні більше, ніж ми вам».

Студентів було ознайомлено з історією свята, тваринами, занесеними до Червоної книги, проведено вікторину та екскурсію по Луцькому зоопарку.

Організатори заходу Оксана Гаврилюк – старша наукова співробітниця відділу природи Волинського краєзнавчого музею, Оксана Тарабанюк завідувачка відділу екології Луцької міської ради, Людмила Денисенко – директорка Луцького зоопарку. Мета заходу – виховання відповідального та бережного ставлення до тварин. Бо лише усі разом, доклавши спільних зусиль, ми зможемо залишити у спадок нащадкам живу планету із різноманітною флорою та фауною, а не мертве царство як результат нашої самознищувальної діяльності.

Оксана Гаврилюк,
старша наукова співробітниця відділу природи
Волинського краєзнавчого музею

Фото Луцького Зоопарку та авторки