Головна » 2019 » June » 22 » До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

21 червня на території Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та відкриття відреставрованого пам’ятника воїнам 98-го Любомльського прикордонного загону.

Він був встановлений на початку 1950-х років у сквері в центрі м.Любомля, а наприкінці 1990-х переміщений на розвилку доріг біля міста. На початку 2000-х його перевезли в музей Луцького прикордонного загону, а в 2018 році – демонтували. Відреставрований пам’ятник встановлений у музеї в червні 2019 року.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 361 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0