Головна » 2020 » February » 22 » До дня народження Лесі Українки
До дня народження Лесі Українки

21 лютого у Волинському краєзнавчому музеї Лесині дні продовжила виставка одного експоната. Впродовж двох годин відвідувачі музею мали змогу побачити у вільному доступі безцінний раритет – зошит, до якого Леся Українка та її сестра Ольга на початку 1890-х років власноруч записували волинські традиційні пісні з с. Колодяжного.

До нас завітали учні 4 класу Луцької гімназії №14, студенти філологічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а також лучани і гості міста.

Без сумніву, музейна акція не залишила байдужими юних і дорослих шанувальників нашої славної землячки.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 725 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0