Головна » 2020 » January » 25 » Дні Затурцівського музею у школі
Дні Затурцівського музею у школі

З нагоди Дня Соборності України наукові співробітники Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського 22-го та 23-го січня зустрілися з учнівською молоддю та вчителями в селах Зубильне і Великий Окорськ. Цим започатковано заплановані на цей рік «Дні музею у школі».

Позитивна оцінка вчительством подібних «музейних уроків» та зацікавлення учнів засвідчують потребу проведення таких зустрічей. Донесена інформація, почерпнута музейниками з рідкісної і практично мало доступної для шкільної аудиторії літератури, що є у наших фондах, безперечно, доповнює відомості з вітчизняної історії, розширює кругозір та допомагає у вихованні в молоді почуття національної гідності та громадянської відповідальності.

Джерело: Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 486 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1