Головна » 2017 » January » 25 » Діалог епох у Ківерцівському музеї
Діалог епох у Ківерцівському музеї

До Дня Соборності України у Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрилась виставка дитячих малюнків „Діалог епох”. Вже стало доброю традицією щороку відбирати кращі роботи, виплекані дитячими серцями та наповненими світлими ідеями миру, злагоди, любові до свого народу та України. Цьогоріч представили свої роботи учні міських експериментальної школи, НВК „Ківерцівська ЗОШ I ст. – районна гімназія”, ЗОШ I-III ст. № 1 та ЗОШ I-III ст. № 4.

Що малюють діти? Чому присвячені їх рукотворні маленькі шедеври, та що надихає юних художників на створення таких робіт? На малюнках школярів – безкрає небо, національна символіка, рідна природа з безмежними краєвидами. А ще обов’язковим є зображення міцно сплетених рук – символ живого ланцюга 1990 року.

Своїми шедеврами міські школярі ніби звертаються до нас: якщо у ваших думках є хоча б краплинка віри, щедрості та милосердя, то давайте разом примножимо їх, згляньмося над собою, віддаймо більше,ніж беремо, погляньмо, перш ніж відвернутись, виконаймо раніше, ніж просити…

Ось такий діалог епох ми почули в переддень Дня Соборності України.

А сьогодні на виставку завітали учні 7 класу Ківерцівської експериментальної школи зі своїм класним керівником Іриною Струсь. Вони особливо оцінювали роботи своїх однолітків, адже поруч стояли автори малюнків Анастасія Баш та Дмитро Ліщук. Дмитрик мешкає при шкільному сиротинці, малює серцем і дав високу оцінку роботам, які експонуються на виставці Василя Фурса, особливо до вподоби стала картина, на якій зображені гори.

Галина Слатініна,
науковий співробітник Ківерцівського краєзнавчого музею

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 744 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.3/3