Головна » 2015 » July » 22 » День визволення Волинської області відзначили у Рожищенському музеї
День визволення Волинської області відзначили у Рожищенському музеї

21 липня 2015 року у Рожищенському краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений 71-ій річниці визволення Волині від німецьких окупантів.

Вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя задля щасливого майбутнього наступних поколінь, до Рожищенського музею завітали голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, голова районної ради Андрій Музика, міський голова В’ячеслав Поліщук, ветерани та громадськість.

Захід розпочався пісенним вітанням ветеранам солістки РД „Просвіта” В. Добровольської. Працівник музею Т. Переходько ознайомила присутніх з історичними моментами далекого 1944 року.

Був продемонстрований відеоролик по визволенню Волині. Присутні також ознайомились з виставкою „Шляхами бойової слави Волині”.

Завершився захід ходою до Обеліска Слави, де його учасники поклали квіти та вінки, як символи вдячності за відвагу, героїзм та пролиту на полі бою кров. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто не повернувся до своїх родин.

Джерело: Рожищенський краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 731 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1