Головна » 2019 » May » 9 » День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом
День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом

Новий зміст відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги включає в себе:

- переосмислення подій ІІ світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого;

- рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслення солідарності та бойового братерства усіх Об’єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів (євреїв, українців та ін.);

- перенесення акценту з історії військових дій на історії конкретних людей, а відтак відмову від святкування на користь вшанування.

Дизайн українського червоного маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам’яті та Національної телекомпанії України; автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

Джерело: Міністерство культури України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 566 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0