Головна » 2013 » Серпень » 14 » День музею в таборі літнього відпочинку дітей.
День музею в таборі літнього відпочинку дітей.
14 серпня 2013 року Волинський краєзнавчий музей провів День музею в таборі літнього відпочинку для дітей імені Олега Кошового в с.Дачне Ківерцівського району.
Під час цього заходу музейні працівники познайомили дітей з традиціями та звичаями волинян, які пов’язані з вишитими рушниками, розповіли про їхнє призначення та особливості використання. Також діти мали можливість не лише подивитися, але і приміряти народний одяг, навчитись пов’язувати хустку різними способами.

Цікавою була розповідь про тваринний світ нашої області.

Крім цього для дітей був поведений екскурс в давню історію Волині, зокрема, змальований один день з життя первісної людини. Ознайомилися вони і з подіями Другої світової війни на території волинського краю.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1044 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3