Головна » 2021 » July » 7 » Артефакти для музею від Олександра Положинського
Артефакти для музею від Олександра Положинського

Відомий лучанин вирішив передати до Волинського краєзнавчого музею колекцію старожитностей, зібрану його татом Євгеном Положинським у 1990-их роках.

Серед артефактів виявилися цікаві етнографічні пам’ятки (коловоротки, гребінки, рублі, постоли, ночви, коромисла, ярмо, горщики та глечики), речі побуту мешканців Луцька міжвоєнного періоду (стільці польського виробника) та 1950–1960-х рр. (радіоприймачі, валіза).

Частина родинної історії Положинських і пам’ять про тата зберігатимуться у музеї і збагатять регіональну колекцію пам’яток культури.

Щиро вдячні Олександру та його мамі Лідії Федорівні Положинським за цінний дарунок!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 348 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1