Головна » 2019 » November » 26 » „Абстрактний живопис” Василя Королюка
„Абстрактний живопис” Василя Королюка

Нещодавно у виставковій залі Ковельського історичного музею (Незалежності, 89) відкрилась персональна виставка молодого ковельського митця Василя Королюка „Абстрактний живопис”.

Цей вид мистецтва пояснити дуже важко, це своя філософія внутрішнього стану у прагненні зрозуміти самого себе. Однак, полотна художника вражають шаленою колористикою і неймовірною емоційністю. Фантастичні композиції та нові техніки виконання передають такий рівень уяви і внутрішнього світогляду автора, які дійсно можуть переломити оцей видимий незримий світ і показати нову реальність.

Всі, хто завітає на виставку, так чи інакше вступить у діалог з полотнами художника і не лишиться байдужим. А для митця - це найвища нагорода!

Виставка діятиме до 22 грудня.

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 387 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1