Головна » 2011 » Листопад » 9 » Затурцівський музей В’ячеслава Липинського провів круглий стіл „Знаменитий затурчанин Станіслав Ліпінський”.

9 листопада 2011 року у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського проведено круглий стіл на тему: „Знаменитий затурчанин Станіслав Ліпінський”.
У програмі заходу були доповіді „Життєвий шлях С. К. Ліпінського”, „Маєток Станіслава Ліпінського в Затурцях – взірець дбайливого господарювання”, „Науково-селекційна діяльність ученого”, „Внесок родини Ліпінських у відновлення історичного портрета села Затурці”, „Роль Станіслава Ліпінського у долі його брата В’ячеслава”, „Нащадки Станіслава і Марії Ліпінських – рясне гроно польських учених”.
З доповідями виступили учні та педагоги Затурцівської ЗОШ І-ІІ ст.  імені В.К.Липинського і працівники Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського.
Для учасників круглого столу проведено екскурсію по музею.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 1090 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0