Головна » 2014 » Квітень » 7 » Встановлено персональні стипендії голови обласної ради ветеранам музейної справи Волині.

Волинська обласна рада

Розпорядження

від 24.03.2014 № 58-р

м. Луцьк

Про установлення персональних стипендій

голови обласної ради народним артистам

України, народним художникам України,

ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва,

інформаційної галузі на 2014 рік

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 16.11.2005 № 235-р “Про установлення персональних стипендій голови обласної ради діячам інформаційної галузі та внесення змін до розпорядження голови обласної ради від 31.01.2005 № 23-р”:

1. Установити на 2014 рік 35 (тридцять п’ять) стипендій голови обласної ради народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі у розмірі 250 (двісті п’ятдесят) гривень на місяць.

2. Затвердити рішення комітету з розроблення пропозицій щодо  кандидатур для присудження персональних стипендій голови обласної ради народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі на 2014 рік (додається).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної ради О.Пирожика.

Голова ради                                                                       В.С. Вітер

Додаток:

Розпорядження голови

обласної ради

від 24.03.2014 р. №58-р

комітету з розроблення пропозицій щодо кандидатур для

присудження персональних стипендій голови обласної ради

народним артистам України, народним художникам України,

ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної

галузі на 2014 рік

(ВИТЯГ)

Розглянувши підсумки таємного голосування щодо визначення кандидатур для присудження персональних стипендій голови обласної ради на 2014 рік, комітет з розроблення пропозицій щодо кандидатур для присудження персональних стипендій голови обласної ради народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі вирішив призначити персональні стипендії голови обласної ради на 2014 рік:

Нагорній Олександрі Володимирівні - ветеранові музейної справи, 1936 р.н.

Потапчуку Леоніду Федоровичу - ветеранові музейної справи, 1946 р.н.

Голова комітету,

начальник управління культури

облдержадміністрації                                       В. Лисюк

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 576 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0