Головна » 2011 » Червень » 29 » Заходи Волинського краєзнавчого музею з підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України

Волинського краєзнавчого музею
з підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності
України

1.
Відкриття та  експонування у Волинському краєзнавчому музеї:
- оновленої стаціонарної виставки „Волинь: історія, політика, економіка, культура”;
              серпень-грудень
- виставки  „Врятовано для України” (історико-культурні цінності, передані УСБУ у Волинській області на постійне зберігання Волинському краєзнавчому музею).
              з 18 серпня
2. Відкриття:
- у Музеї волинської ікони виставки „Пересопницьке Євангеліє – духовний символ України”;
       16 серпня
- у Художньому музеї виставки українського малярства другої половини ХХ століття з колекції Волинського краєзнавчого музею.
       19 серпня
3. Експонування та проведення екскурсій по фотодокументальних виставках „Волинь в незалежній Україні”, „З історії Волинської області”, „Луцьк. Вік за віком” в пришкільних таборах відпочинку дітей у м.Луцьку.
              червень-липень
4. Проведення Днів музею у таборах літнього відпочинку дітей у селах Гаразджа та Забороль .
              червень-серпень
5. В обласному краєзнавчому музеї проведення циклу тематичних екскурсій  по виставці „Волинь: історія, політика, економіка, культура” для учнівської та студентської  молоді м.Луцька.
              вересень-грудень
6. Забезпечення читання циклу лекцій „Волинь в незалежній Україні” для учнівської та студентської молоді.
              вересень-грудень
7. Експонування пересувної фотодокументальної виставки „Волинь в незалежній Україні” у населених пунктах області.
              серпень-грудень
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 848 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0