Головна » 2011 » Листопад » 10 » Волинський краєзнавчий музей провів перший круглий стіл „Музейна педагогіка: теорія і практика”.
10 листопада 2011 року Волинський краєзнавчий музей спільно з Управлінням освіти Луцької міської ради провів для працівників музеїв та вчителів І круглий стіл "Музейна педагогіка: теорія і практика”. Прозвучали доповіді про культурно-освітню діяльність музейних закладів та їх роль у розвитку особистості учня. Друга частина проходила у формі практичних занять. Зокрема, була проведена екскурсія-казка „В гостях у золотої осені” з циклу „Пори року”, відбулися презентація виставки „Віконце в дитинство” та літературно-мистецький вечір „Бринить – співає наша мова, чарує, тішить і п’янить” (до Дня української писемності та мови).

І круглого столу
"Музейна педагогіка: теорія і практика”

10 листопада, четвер
Волинський краєзнавчий музей,
м. Луцьк, вул. Шопена,20

9.00 - 9.30    Реєстрація учасників

9.30 - 11.00  Засідання круглого столу:

Музеї Волині: сучасний стан і перспективи розвитку.
Анатолій Силюк – заслужений працівник культури України, директор Волинського краєзнавчого музею.
Культурно-освітня діяльність музейних закладів, як складова музейної комунікації. З практики Волинського краєзнавчого музею.
Євгенія Ковальчук – кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею.
Волинезнавство – як унікальний засіб розвитку особистості учня.
Людмила Клиш – головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти Луцької міської ради.
Комплексна програма Волинського краєзнавчого музею "Музей – школі: напрямки і реалізація”.
Лариса Гриб – завідувач відділу науково-освітньої роботи Волинського  краєзнавчого музею.

11.00 - 14.00 Практичні заняття:

11.00 –       Екскурсія-казка "В гостях у золотої осені” з циклу "Пори року”.
Тетяна Тищенко – завідувач відділу природи Волинського краєзнавчого музею.
12.00 –       Навчально-виховні аспекти етнографічних виставок Волинського краєзнавчого музею. Презентація виставки "Віконце в дитинство”.
Людмила Гусак-Мірошниченко – завідувач відділу етнографії та промислів Волині Волинського краєзнавчого музею.
13.00 –       Літературно-мистецький вечір "Бринить – співає наша мова, чарує, тішить п’янить” (до Дня української писемності та мови).
Людмила Завада – молодший науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи Волинського краєзнавчого музею.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1016 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0