Головна » 2011 » Червень » 7 » Виставка писанкаря Станіслава Волощенка у Володимир-Волинському історичному музеї.
Етнографічна колекція Володимир-Волинського історичного музею поповнилася 5 новими писанками. Їх передав у дарунок музею місцевий майстер, студент Львівського університету Станіслав Волощенко. Так він подякував музею за організацію його першої персональної виставки „Великодні барви”, котра відбулася у виставковій залі музею наприкінці квітня. На ній було репрезентовано 100 робіт молодого писанкаря , який є прихильником лемківських мотивів у писанкарстві. Волощенко пише на курячих, качиних, гусячих і страусиних яйцях. Його наставницею є відома львівська писанкарка Віра Манько.
Працівники музею спільно з викладачами Центру позашкільної освіти організували літературно-музичну композицію, якою привітали молодого писанкаря. Звучали вітання від мера міста Петра Саганюка та екзарха Луцького УГКЦ Йосафата. Владика прибув на виставку особисто.
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 980 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0