Головна » 2011 » Липень » 12 » Відвідання Музею волинської ікони головою бюджетного комітету Верховної Ради України В.Барановим.
12 липня 2011 року Музей волинської ікони відвідали голова бюджетного комітету Верховної Ради України Валерій Баранов і народний депутат України Катерина Ващук. Разом з ними експозицію музею оглянув голова Волинської обласної ради Володимир Войтович. У книзі відгуків гості відзначили,що знайомство з експозицією музею „справжнє свято для християнської душі”.
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 779 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0