Головна » 2011 » Серпень » 23 » Відкрито обласну виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Барвиста Волинь”.
14:24
Відкрито обласну виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Барвиста Волинь”.
Відкрито обласну виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва „Барвиста Волинь”.
23 серпня 2011 року, з нагоди двадцятої річниці Незалежності України, у Волинському краєзнавчому музеї відкрилась перша унікальна виставка робіт майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва „Барвиста Волинь”, підготовлена Навчально-методичним центром культури Волині спільно з обласним музеєм.

Виставка організована з метою збереження, популяризації та розвитку традиційних видів народного мистецтва. Хоча на ній представлені роботи й сучасних технік, для прикладу, вишивка стрічками, квілінг, роботи з шкіри.

Така виставка проводиться вперше, але є сподівання, що „Барвиста Волинь” стане традиційною для міста Луцька. Експозиція налічує більше 100 творів, виконаних в різній техніці. Їх привезли з усіх районів нашої області для того, щоб люди могли побачити витвори мистецтва.
Роботи були обрані спеціалістами під час районних звітів, присвячених двадцятиліттю нашої держави і привезені у Луцьк. Виставка працюватиме протягом місяця.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1054 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]