Головна » 2011 » Травень » 14 » Відбулася XXXVIІІ міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція "Минуле і сучасне Волині та Полісся".
Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Маневицьким краєзнавчим музеєм підготовлено і 13-14 травня 2011 року проведено на базі Маневицького музею XXXVIІІ Міжнародну наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Чорторийськ і Четвертня в європейській та українській історії”, присвячену 20-річчю Незалежності України.
Конференцію було організовано в рамках Регіональної програми розвитку культури, мистецтва і туризму в області на  2011-2015 роки та за підтримки Маневицьких районної ради і райдержадміністрації та ДП „Волинські старожитності” ДП „НДЦ” „Охоронна археологічна служба України” Інституту археології НАН України
За матеріалами конференції видано науковий збірник „Минуле і сучасне Волині і Полісся. Волинське Полісся та Маневиччина в європейській та українській історії. Науковий збірник. Випуск 38. Матеріали XXXVIІІ Міжнародної наукової історико-краєзнавчої конференції, смт. Маневичі. Упоряд. А.Силюк, П.Хомич”(– Луцьк, 2011.– 317 с., іл.). У науковому збірнику вміщено статті та повідомлення учасників XXXVIІІ Міжнародної наукової історико-краєзнавчої конференції, присвячені археології, історії, культурі та етнографії Волинського Полісся та Маневиччини в контексті української та європейської історії. Розраховане на науковців, краєзнавців, освітніх працівників та широке коло шанувальників минувшини.
Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 1042 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0