Головна » 2011 » Червень » 20 » Видано путівник „Музей „Лісової пісні” в Нечимному”.
Видано путівник „Музей „Лісової пісні” в Нечимному”.
В рамках Року Лесі Українки на Волині та до 100-річчя з часу написання Лесею Українкою драми-феєрії „Лісова пісня”, працівниками Волинського краєзнавчого музею підготовлено і видано путівник „Музей „Лісової пісні” в Нечимному” (текст В.Комзюк, Н.Пушкар; ілюстрації до „Лісової пісні” В.Михальської; відповідальний за випуск А.Силюк. – Ковель: ТОВ  „Ковельська міська друкарня”, 2011. – 20 с.). У путівнику вміщені матеріали по експозиції Музею „Лісової пісні” в Нечимному і пам’ятних місцях в урочищі, пов’язаних з життям і творчістю великої української письменниці Лесі Українки. Видання здійснене за фінансової підтримки Ковельської райдержадміністрації.
Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 1068 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1