Головна » 2011 » Квітень » 15 » Видано путівник „Колодяжне – колиска Лесиного таланту”.
Видано путівник „Колодяжне – колиска Лесиного таланту”.

До 140-річчя від дня народження Лесі Українки, в рамках Року Лесі Українки на Волині, працівниками Волинського краєзнавчого музею підготовлено і видано ілюстрований путівник „Колодяжне – колиска Лесиного таланту” (упоряд. В.Комзюк, Н.Пушкар; текст Л.Мержвинська. – Ковель: ТОВ „Ковельська міська друкарня”, 2011. – 36 с.; відповідальний за випуск А.Силюк). У ньому вміщені матеріали по меморіальній та літературній експозиціях музею Лесі Українки і пам’ятних місцях в Колодяжному, пов’язаних з життям і творчістю української письменниці та її родини. В Колодяжному родина прожила більше 50 років, Леся Українка – 25 років (1882-1907), з перервами.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 1055 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0