Головна » 2014 » Січень » 29 » УКРАЇНА ПРИВЧАЄТЬСЯ ШАНУВАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ (ВІДЕО).
УКРАЇНА ПРИВЧАЄТЬСЯ ШАНУВАТИ СВОЇХ ГЕРОЇВ (ВІДЕО).
Незабутнім стало 29 січня для учнів 11-х класів ЗОШ №3 м.Нововолинська, які разом зі своїм вчителем історії Світланою Іванівною Рудкевич прийшли до Нововолинського народного історичного музею на урок пам’яті „…І слава їх встає не вмерши, Ятрить крізь відстані і час…”, присвячений героям Крут. Для них Ірина Костюк, директор музею, разом із Оксаною Кухарук, працівником центральної міської бібліотеки, підготували цікавий виступ, пригадали трагічні сторінки історії, що зазнала замовчування на багато років. Старшокласники з неприхованим захопленням  переглянули відеоролик, приурочений Крутам, а також ознайомилися з літературою, присвяченою цим далеким подіям.

Про цей захід 30 січня 2014 року розповіла у телевізійних новин Волинська ОДТРК:
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 784 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0