Головна » 2011 » Грудень » 15 » У Волинському краєзнавчому музеї відкрилася фотовиставка „Дві Данилові пущі: шляхи співпраці”.
15 грудня 2011 року у Волинському краєзнавчому музеї відкрилася фотовиставка „Дві Данилові пущі: шляхи співпраці”, присвячена Міжнародному року лісів,  810-річчю від дня народження Данила Галицького та пам’яті журналіста, фотомайстра та кіносценариста Валерія Бєлова.
На виставці представлено 59 світлин природи Цуманської та Біловежської пущ, які входили до Галицько-Волинської держави часів Данила Галицького.
На виставці світлини членів Волинського туристичного клубу „Ми” та мистецького фотокіноклубу „Спалах-Арт” Олександра Алфьорова, Лілії Воробйової, Оксани Гаврилюк, Світлани Зозулі, Тетяни Коменди,  Анни Кравець, Руслана Люшука, Леоніда Максимова, Руслани Мельник, Павла Савчука, Емми Синюк, Федора Рузака, Вадима Токарчука, Сергія Цюриця.
Виставка експонуватиметься до кінця січня 2012 року.

Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 874 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0