Головна » 2011 » Грудень » 2 » У Волинському краєзнавчому музеї відбулося заняття-бесіда про народну дитячу іграшку.
2 грудня 2001 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулося заняття-бесіда про народну дитячу іграшку для учнів краєзнавчих гуртків Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій.

Майстер Андрій Бондарук розповів про народну дерев’яну іграшку, її походження, типологію. Продемонстрував звукові, розвиваючі іграшки. Юні краєзнавці з великою цікавістю гралися деркачами, вуркалами, калаталом, мороками тощо. Дівчитка із захопленням спостерігали, як з кількох шматочків тканини можна зробити ляльку. Художниця Ірина Сардак демонструвала процес виготовлення простих ляльок-мотанок і розповіла про створення великих ляльок в українських народних костюмах, які можуть використовуватись і для гри, і як сувенірна окраса оселі.

Заняття проведене на базі етнографічної виставки „Віконце в дитинство”, з метою виховання дітей на основі традицій українського народу.
Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1310 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0