Головна » 2011 » Травень » 21 » У Колодяжненському музеї Лесі Українки відбулася презентація збірки поетичних творів протоієрея Івана Оринчака.
21 травня 2011 року в Колодяжненському музеї Лесі Українки відбулася презентація збірки поетичних творів настоятеля Свято-Миколаївського храму УПЦ КП села Колодяжне Ковельського району Волинської області протоієрея Івана Оринчака "Життя і досі спрагле любові!", яка кілька днів тому побачила світ у видавництві "Надстир'я".
У розділах "Я намагаюся писати", "3 нічого немає нічого або де поділи Україну", "Божою дорогою", "Благослови, Боже", "Храм культури", "Янголята", "Присвята поету" – роздуми автора про цінності земного життя, необхідності віри в Бога та виконання Божих заповідей нами, сучасниками, особливо однієї з них – великої любові до ближнього, філософські роздуми на різні життєві ситуації, любовна лірика, вірші присвячені дітям, мамі, віршовані проповіді, посвяти парафіянам, поетичні рядки на 6 Правд віри у Христовій церкві.
Автор розповідав про свій спосіб вибору життєвого та творчого шляху. Наукові співробітники музею та присутні поціновувачі творчості о. Івана, представники  творчої інтелігенції Колодяжного та Ковеля, зробили аналіз першої поетичної "ластівки" Івана Оринчака.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 902 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0